Pożyczki pozabankowe na raty bez dowodu osobistego

Pożyczki pozabankowe na raty – najlepszy sposób na szybką pożyczkę pozabankową. Obecnie łatwiej jest otrzymać kredyt od  firmy specjalizującej się w udzielaniu pożyczek a niżeli w banku. Banki teraz przyznają kredyty tylko osobą z dobrą historia kredytową – nie akceptują kredytobiorców z kredytami w innych bankach. Osoba mająca kredyt w wielu bankach może tylko liczyć na pożyczki pozabankowe.

pożyczki pozabankowe na raty

Pożyczki pozabankowe na raty to minimum formalności

Pożyczka pozabankowa na raty obecnie są bardzo popularne dzięki swojej prostocie formalności ograniczonej do minimum. Chcąc uzyskać pożyczkę na wystarczy tylko dowód osobisty i konto bankowe. Przy ubieganiu się o pożyczkę nie musimy przedstawiać swoich dochodów, a jedynie złożyć oświadczenie o wysokości dochodów. Na podstawie takiego oświadczenia firma pożyczkowa przyznaje kredyt jeżeli przejdziemy pozytywnie cała weryfikację.

Jaka kwota szybkiego kredytu pozabankowego na raty

Każda firma pożyczkowa ma inna politykę przyznawania pożyczek i inne kryteria. Zazwyczaj można otrzymać pożyczkę od 500 złotych do 25 tysięcy złotych, wszystko zależy od naszej historii kredytowej. Jeżeli mamy niskie dochody i słabą historie kredytowa nie możemy liczyć na wysoka kwotę kredytu. Mamy komornika i niskie dochody to nie otrzymamy wysokiej pożyczki, ponieważ nie będziemy mieć możliwości jej spłacenia. Jeżeli  natomiast mamy komornika i wysokie dochody, to zazwyczaj otrzymamy pożyczkę taka o jaką składamy wniosek.

Kredyt pozabankowy na oświadczenie- procedura

Procedura przyznania pożyczki pozabankowej na raty jest łatwiejsza od pożyczek Bankowych.  Procedura pozabankowa jet bardziej liberalna czyli łagodniejsza i mniej restrykcyjna w stosunku do bankowych. W pozyczkach pozabankowych na raty przez internet pożyczkodawca nie wymaga od nas zazwyczaj żadnych dokumentów, tylko dowód osobisty i konto bankowe z usługami online. Składając wniosek o pożyczkę pozabankową na stronie pożyczkodawcy oprócz wszystkich danych personalnych czyli imię i nazwisko , adres zameldowania i zamieszkania podajemy również datę urodzenia i numer dowodu osobistego. Składamy oświadczenie o dochodach – czyli podajemy nasze zarobki bez ich udokumentowania, chyba że ubiegamy się o bardzo duże kwoty powyżej 20 tyś.złotych ( musimy przedstawić zaświadczenie o dochodach lub odcinek z emerytury lub renty). Podajemy numer naszego konta osobistego w celu przelania pożyczki po zaakceptowaniu naszego wniosku kredytowego.

Dodaj komentarz